Şentürk İnşaat
Firma Hakkında

Şentürk Grubun Lokomotif Şirketi Şentürk İnş. Taah. Tic. Ltd. Şti. 1999 yılında kurulmuş ve bugün de faaliyetlerine devam etmektedir. Dünya'da ve Ülkemizde yaşanan hızlı ekonomik gelişmelerini paralel olarak Şentürk Grup kendini yenileyerek 2012 yılı itibari ile ticari faaliyetlerini yürütmek için grubun merkezini İstanbul'a taşıma kararı almıştır. Şentürk Grup bu süreç sonrasında Haker Grup İnş. Proje Taah. Tic. Ltd. Şti, Oftaş Gayrimenkul Yat. Tic. A. Ş, Hakan Şentürk İnş. Taah. A. Ş, Socobe Sarl ve Tecnic Contructision gibi yurt içi ve yurt dışıda kurulan bu firmaları bünyesine katmıştır.

    Grubumuz kamu ve özel sektöre çeşitli projeleri hayata geçirerek inşaat sektöründe başarılı ve güvenilir şekilde yer edinmiştir. Grubumuz kamu sektöründe spor, hizmet, toplu konut, eğitim, sağlık ve endüstriyel (sanayi) yapıları dışında, altyapı ve çevre düzenleme işlerinide bünyesindeki tecrübeli teknik idari kadrosu ve sağlam finans yapısı ile kaliteli ve eksiksiz olarak yapmaktadır. Grubumuz yurt içinde bugüne kadar yapmış ve yapmakta olduğu projeleri büyütmek ve bunun yanında da yeni projeler yapmak ve deneyimlerini uluslararası alana taşımak diğer bir hedefimizdir. Bu hedef doğrultusunda grubumuz 2017 yılında Afrika Kıtasında Senegal Devletine yatırım yaparak betonda ve altyapıda kullanılan agrega üretimi için taş kırma ve eleme tesisi kurmuştur. Agrega grubumuz aynı ülkede inşaat yapı malzemeleri tedarik ve satışı, özel proje (konut - residans - iş yeri) çalışmalarında bulunmaktadır.

   Şentürk Grubun iş hatına başladığı ilk gündeki çalışma azmi ve şevki bugünde durmaksızın artmaktadır. Bitirmiş olduğumuz proje ve işlerden sonra aldığımız tebrik ve övgüler her zaman bizim için önemli bir güç kaynağı olmuştur. Bu arzu ile Şentürk Grup gün geçtikçe yeni projelere ve başarılara imza atmaya devam edecektir.
 

 
Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2014 -2021
Bu web sayfasını güncel tarayıcılarla kullanmanızı tavsiye ederiz.(Chrome, Mozilla, IE10+ vb.)